Квартири маріупольцям не дістаються. Будівельники із Середньої Азії заселяються у будинки Маріуполя

Квартири маріупольцям не дістаються. Будівельники із Середньої Азії заселяються у будинки Маріуполя

У Маріуполі мігранти оселяються у відремонтованих квартирах, не призначених для продажу, а для жителів міста житла не залишається.

Про це пише російське пропагандистське видання ТАСС з посиланням на заяву депутата Держдуми РФ Сергія Миронова.

За його словами, забудовники міста “тиражують свою улюблену “бізнес-модель”, в основі якої експлуатація заробітчан”. Вихідці із Середньої Азії роблять дешевий ремонт за дешево і отримають квартири, які для продажу не призначені. Решту житла забудовники продають в іпотеку і заробляють на цьому.

До того ж жителі Маріуполя обурені ситуацією із мігрантами у місті. Мігранти встановлюють свої правила та порядки у місті.

У Маріупольській міській раді повідомили, що за оцінками окупаційної влади Маріуполя, у місті працюють майже 30 тисяч мігрантів. Але справжня цифра більша — робітники із собою привозять власні сім’ї. «Загарбники витісняють місцеве населення, завозячи мігрантів та будуючи будинки під іпотеку для росіян. А ось маріупольці залишаються без нічого», — заявили у міськраді.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти зруйнували Маріуполь під час спроб захопити місто. Тепер жителям міста пропонують купляти нові квартири в іпотеку.

Окупанти визнали проблеми з будівництвом в Маріуполі. Росіяни будують комерційне житло на місці знищених будинків. Людям, які жили в старих будинках, пропонують переїхати в інші райони з гіршою інфраструктурою. Крім того, компенсація, яку пропонують окупанти, не покриває вартості нових квартир. Тому людям пропонують доплачувати за “зайві” квадратні метри.

Залишити відповідь