“Мер” окупованого Маріуполя не знає, як вирішувати проблеми з наданням компенсаційного житла

“Мер” окупованого Маріуполя не знає, як вирішувати проблеми з наданням компенсаційного житла

Окупаційна адміністрація міста Маріуполь визнала проблеми з надаванням нового житла маріупольцям замість зруйнованих будинків і квартир.

Про це у себе в телеграм-каналі написав “мер” Маріуполя Олег Моргун.

Він підтвердив, що на місці будинку №245 по вулиці 130-ї Таганрозької дивізії будуть будувати житло не для маріупольців, а житло, яке продаватимуть в іпотеку. Місцеві жителі незадоволені цим. По-перше, вони не хочуть переїжджати в інший будинок. По-друге, вони побоюються, що залишаться без житла взагалі.

Вулиця, на який стоїть будинок, знаходиться в центрі міста недалеко від узбережжя Азовського моря. Людей хочуть переселити на вулицю Якова Гугеля, яка ближче до зруйнованого комбінату “Азовсталь” та промислової зони. Також їм нібито пропонують інші райони, але люди не хочуть переселятися.

“Розумію хвилювання громадян, у яких кількість компенсованих квадратних метрів не дотягує до площі однокімнатних квартир у новобудовах”, — написав Моргун.

Це означає, що за решту квадратних метрів доведеться платити за ринковими цінами.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Маріуполі 17 сімей з будинку за адресою Купріна, 77 протестують проти виселення з багатоповерхівки, яка призначена під зніс. Замість квартир їм пропонують койко-місця в гуртожитку.

В окупованому Маріуполі Донецької області росіяни виділили 119 ділянок для будівництва житла. Проте це комерційне житло, яке продаватимуть в іпотеку.

Залишити відповідь