В Дніпрі живе колишній бойовик “ЛНР”, якого не встигли засудити до повномасштабного вторгнення

В Дніпрі живе колишній бойовик “ЛНР”, якого не встигли засудити до повномасштабного вторгнення

В Дніпрі живе та успішно веде бізнес колишній бойовик угрупуванню “ЛНР”, який на окупованій території був “козаков”,  потрапив під суд, проте правосуддя уникнув через повномасштабне вторгнення. Зараз підприємство колишнього терориста підписує контракти з держпідприємствами.   

Про це повідомляє BIHUS.Info.

Видання заявляє, що Анофрієв у 2014 р. створив власну групу бойовиків-“козаків”, які увійшли до “Всєвєлікого войска Донского”. Згодом чоловік покинув лави бойовиків. Свого минулого чоловік не приховував та після початку війни публікував у соцмережах фотографії з іншими бойовиками угрупування “ЛНР” та їздив на окуповану Луганщину.

Проте у 2021 році Анофрієва затримали та призначили йому як запобіжний захід нічний домашній арешт. Справу мав розглянути Марківський районний суд в Луганській області. Але судове засідання провести не встигли через вторгнення Росії 24 лютого 2022 року.

Справа Анофрієва опинилася в суді разом зі всією Марківкою. Суд мав передати матеріали до Покровського суду, що на Дніпропетровщні, проте не зробив це.

Журналісти стверджують, що у вересні 2022 року завод підсудного підписав контракт із держпідприємством “Український науково-дослідний інститут вагонобудування”, у грудні 2022 р. – контракт на капітальний ремонт піввагонів з держпідтриємством “Східний гірничо-збагачувальний комбінат”.

У ЗМІ зазначають, що наразі його підтриємство працює, а сам Анофрієв спокійно живе в Дніпрі.

Як повідомляла Реальна Газета, СБУ вже викрила понад 30 освітян, які пішли на співпрацю з окупантами та зайнялися русифікацією українських шкіл. Мова йде про керівників так званих “відділів освіти” та директорів захоплених навчальних закладів.

Залишити відповідь