Кату “Паличу” з “Ізоляції” дали 15 років тюрми

Кату “Паличу” з “Ізоляції” дали 15 років тюрми

Суд у Києві оголосив вирок колишньому керівнику катівні “Ізоляція” Денису Куликовському, присудивши йому 15 років  в’язниці з конфіскацією майна.

Про це повідомляє “Суспільне”.

Суд визнав Куликовського винним за ч. 1 статті 258 ККУ, ч.1 статті 28, ч. 1 статті 438 ККУ. Йому присудили 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна. Це максимальний строк, доступний за цими статтями.

“Фактично суд визнав його винуватим у вчиненні усіх тих дій, які йому інкримінувались органом досудового розслідування і прокурором. Однак щодо безпосередньої кваліфікації його дій, то не з усіма статтями суд погодився. Це питання більше юридичне, оскільки суд дійшов висновку про те, що один із складів злочин, які інкримінувалися, фактично охоплюється складом іншого кримінального правопорушення, тому за цією статтею він не був засуджений”, — розказала суддя-речниця Шевченківського районного суду міста Києва Марина Антонюк.

При цьому суд виправдав Куликовського за статтею 149 ККУ.

Журналіст Станіслав Асєєв, який був у катівні “Ізоляція”, розповідав, що “Палич” особисто катував та знущався над полоненими. Щоб їх криків не було чутно, інших в’язнів змушували співати радянські пісні.

Як повідомляла Реальна Газета, у січні 2022 року Куликовського відправили до СІЗО. На суді він розповів, як катував людей у “Ізоляції”.

Залишити відповідь