Історія “ЛНР” з “найдавніших часів”. Для школярів в окупації завезли тритомні підручники з “історії”

Історія “ЛНР” з “найдавніших часів”. Для школярів в окупації завезли тритомні підручники з “історії”

Угруповання “ЛНР” представило макет тритомного підручника з історії “ЛНР” для учнів 5-7 класів. Тепер вивчення цього предмету буде обов’язковим у школі.

Про це розказав голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Підручники мають з’явитися у школах на початку навчального року. Видання має охопити різні періоди “історії” фейкового утворення під назвою “ЛНР” — “з найдавніших часів до сьогодення”.

“Із 1 вересня росіянами будуть впроваджені зміни до викладання курсу історії, згідно з якими на території окупованої Луганщини до обов’язкового вивчення додається розділ із “історії ЛНР””, — сказано у повідомленні.

Мета такого підручника — розказати історію Луганського краю з акцентом на історії Російської імперії чи Радянського союзу, а потім обґрунтувати вторгнення Росії в Україну та окупацію Луганщини.

Як повідомляла Реальна Газета, угруповання “ЛНР” під керівництвом РФ почало роботу над новим “регіональним” підручником з історії, який би виправдовував російське вторгнення в Україну. Гроші на друк виділить “міністерство освіти РФ”.

У розпорядженні Реальної Газети є один такий підручник. Він переповнений фейками про Луганщину. Він переповнений російськими пропагандистськими наратиами про “державний переворот” та “зовнішнє управління”.  

Залишити відповідь