Гумантітарка — лише за паспортами. Окупанти зменшують обсяг допомоги

Гумантітарка — лише за паспортами. Окупанти зменшують обсяг допомоги

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку росіяни зменшують кількість гуманітарної допомоги місцевому населенню. Тепер отримати її можна лише за наявності російського паспорту.

Про це розказав голова обласної військової адміністрації Луганської області Артем Лисогор.

“У Сєвєродонецьку з кожним місяцем стає дедалі менше гуманітарної допомоги. Щоб не виникало паніки, для початку росіяни почали її видавати лише власникам російських паспортів, потім виключно працюючим та іншим, так би мовити, окремим категоріям. Але вибірковість — це вимушений захід, щоб приховати зменшення обсягів постачання”, — написав він.

Попри те, що люди досі потребують гуманітарної допомоги, мешканців багатоквартирних будинків на окупованій Луганщині просять робити внески на капітальний ремонт житла.

“Так, обсяг необхідних із населення коштів визначатимуть окремо по кожному об’єкту після уточнення стану нерухомості”, — сказано в повідомленні.

Як повідомляла Реальна Газета, російські окупанти не лише крадуть цінні речі та техніку, а й цілі компанії. Власників не лише згущують перереєстровувати бізнес, а й відмовлятися від нього.

Залишити відповідь