Гайдай не дочекався нового призначення і зібрався іти у військо

Гайдай не дочекався нового призначення і зібрався іти у військо

Колишній голова Луганської адміністрації Сергій Гайдай заявив, збирається іти служити у ЗСУ після того, як не отримав нового призначення після свого звільнення.

Про це він заявив в інтерв’ю Lemberg News.

За його словами, він не дочекався нового призначання від Офісу Президента та хоче піти служити. В який саме підрозділ — Гайдай не уточнив.

Як повідомляла Реальна Газета, 14 березня Кабінет Міністрів погодив звільнення голови Луганської обласної державної адміністрації Сергія Гайдая. Разом з ним посади залишають очільники Одеської та Хмельницької областей.

14 квітня Володимир Зеленський підписав указ про призначення головою Луганської обласної державної адміністрації області Артема Лисогора.

В ЗМІ з’явилася інформація, що Гайдай може стати послом Україні в Казахстані. Проте 22 травня видання “Дзеркало тижня” з посиланням на власні джерела повідомило, що в Казахстані нібито не хочуть, щоб Гайдай був у них послом, бо він непрофесійний дипломат. Гайдай відповів на це, що рішення ще не прийнято, і його кандидатуру на роль посла ще розглядають.

Залишити відповідь