Гайдай спростував інформацію щодо того, що його не беруть послом в Казахстан

Гайдай спростував інформацію щодо того, що його не беруть послом в Казахстан

Колишній очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай заявив, що його кандидатуру все ще розглядають на посаду посла України в Казахстані, а попередня інформація щодо того, що йому нібито відмовили, не відповідає дійсності.

Про це він розповів у коментарі Суспільному.

“Це повна маячня. Річ у тому, що ніякої офіційної відмови немає. Це просто або вигадки “Дзеркала тижня”, в чому я маю сумніви, бо навіщо їм це, або це просто замовна стаття, от і все. Мої документи там так і залишаються. Якщо агреман прийде, отже це погодження, якщо не прийде, тоді це тема для обговорень, або для заміни кандидата. Але поки що ніхто кандидата замінювати не планує і відмови немає”, — наголосив Сергій Гайдай.

При цьому Гайдай не знає, як довго його кандидатура буде на розгляді. Він вважає, що в Казахстані є певний російський вплив, і саме росіяни не хочуть, щоб він обіймав цю посаду.

“Там росіяни підключають дуже потужні адміністративні важелі для того, щоб тиснути на казахів і щоб вони не прийняли мене в якості посла, тому що я був керівником обласної адміністрації в Луганську, я працював на Закарпатті, я жив у Львові, жив у Києві, тобто я людина, яка знає фактичну інформацію, і там на місці зі мною буде важко сперечатися росіянам, і запроваджувати свої наративи”, — констатував Сергій Гайдай.

Як повідомляла Реальна Газета, 22 травня видання “Дзеркало тижня” з посиланням на власні джерела повідомило, що в Казахстані нібито не хочуть, щоб Гайдай був у них послом, бо він непрофесійний дипломат.

Залишити відповідь