ФСБ звинуватила Україну у підготовці теракту у “Крокусі”

ФСБ звинуватила Україну у підготовці теракту у “Крокусі”

Голова Федеральної служби безпеки РФ Олександр Бортніков  звинуватив українські спецслужби у підготовці бойовиків, які здійснили теракт у “Крокус Сіті Холі” у Підмосков’ї.

Про це повідомляє російське пропагандистське видання “РІА Новості”.

За версією РФ, Україна здійснювала підготовку бойовиків на території Близького Сходу. Бортніков заявив, що слід визнати СБУ терористичною організацією. Директор ФСБ зазначив, що терористична загроза у Росії зберігається. Мотивом теракту нібито був намір розхитати ситуацію в Росії.

Також директор ФСБ наполягає на озвученій раніше версії, що четверо терористів, затриманих російськими спецслужбами, прямували в Україну, де їх нібито хотіли зустріти як героїв.

У ФСБ виправдалися щодо попереджень американських спецслужб щодо підготовки терактів, заявивши, що інформація, передана Вашингтоном, нібито мала загальний характер, тому спецслужби РФ на неї не відреагували.

В той же час Бортніков визнав, що замовники теракту в “Крокусі” поки невідомі. Зараз у справі затримані 11 людей. І плануються ще затримання.

Очільник ФСБ заявив, що голова ГУР Кирило Буданов нібито є законною ціллю для РФ.

Як повідомляла Реальна Газета, наразі відомо про 139 загиблих внаслідок масової стрілянини та пожежі у “Крокус Сіті Холі”.

Ввечері 25 березня Володимир Путін визнав причетність радикальних ісламістів до теракту в концертному залі “Крокус Сіті Хол”. При цьому він натякнув, що терористи були нібито завербовані Україною.

Хоча раніше, 24 березня відразу кілька ЗМІ повідомили, що терористична організація “Ісламська держава” взяла на себе відповідальність за напад.

У Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України заявили, що теракт у “Крокус Сіті Хол” є спланованою та свідомою провокацією.

Залишити відповідь