Путін знову спробував звинуватити Україну в причетності до теракту в Підмосков’ї

Путін знову спробував звинуватити Україну в причетності до теракту в Підмосков’ї

Російський диктатор Володимир Путін визнав причетність радикальних ісламістів до теракту в концертному залі “Крокус Сіті Хол”. При цьому він натякнув, що терористи були нібито завербовані Україною.

Відповідну заяву Путін зробив у понеділок, 25 березня, його слова наводить “РІА Новини”.

За словами диктатора, теракт у концертному залі було здійснено з метою нібито залякати та посіяти паніку серед росіян, а також показати населенню України, що “для київського режиму ще не все втрачено”.

“І відразу ж виникає питання: кому це вигідно? Цей злочин може бути лише ланкою в цілій серії спроб тих, хто з 2014 року воює з нашою країною руками неонацистського київського режиму. А нацисти ніколи не гребували використовувати найбрудніші та нелюдські засоби для досягнення своїх цілей”, — сказав диктатор.

Крім того, Путін укотре повторив своє твердження, що терористи після нападу на “Крокус Сіті Хол” нібито намагалися втекти в Україну.

Російський диктатор закликав силовиків проводити розслідування теракту “об’єктивно” та “без політичної ангажованості”.

Водночас Путін звинуватив Сполучені Штати Америки у спробі переконати світове співтовариство у “відсутності київського сліду” в теракті в Підмосков’ї.

Нагадаємо, 22 березня група озброєних людей здійснила напад на концертний зал “Крокус Сіті Хол” у місті Красногорськ Московської області.

Вони розстріляли відвідувачів та працівників концертного залу та влаштували пожежу, яка призвела до руйнування частини будівлі.

За інформацією російської влади, жертвами нападу стали щонайменше 139 осіб. Різні поранення та травми дістали 182 людини.

Як писала Реальна Газета, 24 березня відразу кілька ЗМІ повідомили, що терористична організація “Ісламська держава” взяла на себе відповідальність за напад.

Ми також повідомляли, що в Головному управлінні розвідки (ГУР) Міноборони України заявили, що теракт у “Крокус Сіті Хол” є спланованою та свідомою провокацією.

Залишити відповідь