Естонія визнала Росію країною-терористом та назвали “армії ЛДНР” терористичними організаціями

Естонія визнала Росію країною-терористом та назвали “армії ЛДНР” терористичними організаціями

Парламент Естонії оголосив Росію терористичним режимом та засудив анексію української території.

Про це повідомляє видання ERR. З посиланням на заяву, опубліковану на сайті парламенту.

“Порушення закону ніколи не може створити закону. Путінський режим із його погрозами ядерного нападу перетворив Росію на найбільшу загрозу світу як у Європі, так і в усьому світі”, — наголошується в документі.

Там зазначається, що Естонія ніколи не визнає анексії українських територій, яка відбувалася після фейкових референдумів.

Також парламент Естонії підтримав розслідування, ініційовані Міжнародним Судом ООН та Міжнародним кримінальним судом, щоб виявити злочини, скоєні на території України, та вважає за необхідне притягти до відповідальності винних у злочинах агресії у міжнародному спеціальному трибуналі.

Крім того, в Естонії хочуть оголосити бойовиків “ЛДНР” та приватну військову компанію Вагнера терористичними організаціями.

Рійгікогу підтримує вимогу позбавити РФ статусу постійного члена Ради Безпеки ООН, і закликає держави-члени ЄС бути єдиними у застосуванні додаткових економічних санкцій та санкцій проти приватних осіб щодо РФ та її союзника Білорусі, а також стежити за суворим дотриманням уже введених санкцій.

Залишити відповідь