Дзвінки з Донецька в Луганськ стали платними, а навпаки — поки ні

Дзвінки з Донецька в Луганськ стали платними, а навпаки — поки ні

Відтепер з окупованого Донецька до окупованого Луганська можна подзвонити лише на платній основі. Мова про “республіканські” оператори “Лугаком” і “Фенікс”, які раніше дозволяли дзвонити безкоштовно.

Про це пишуть сепаратистські ЗМІ та проросійський сегмент телеграму.

Відтепер дзвінок між абонентами “Фенікса” та “Лугакома” відтепер прирівнюється до дзвінка на номер загальноросійського оператора.

За хвилину розмови за хвилину знімається 6 рублів. Проте дзвінки з “Лугакома” на “Фенікс” поки що безкоштовні. Блогери припускають, що це ненадовго.

Як повідомляла Реальна Газета, 3 січня стало відомо, що на окуповані території Донбасу зайшли російські мобільні оператори — МТС, “Теле2″, “Білайн” та “Мегафон”.

Ми також писали, що з 17 січня окупанти підняли вартість послуг мобільного зв’язку, аргументувавши це нібито оподаткуванням за стандартами РФ.

Нагадаємо, у травні 2022 року оператор мобільного зв’язку так званої “ЛНР” перейшов на російську систему нумерації телефонів.

Потім російські оператори мобільного зв’язку розпочали впровадження на окупованій території Луганської області національного роумінгу Російської Федерації.

Проте користуватися в повній мірі функціоналом мобільного зв’язку жителі не можуть. Оператор мобільного зв’язку МКС (“Мобільні комунікаційні системи”), який працює на окупованій частині Луганської області, навмисно вимкнув функцію мобільного інтернету через наказ з РФ.

Залишити відповідь