Два з трьох спростувань загибелі Делімханова виявилися фейками

Два з трьох спростувань загибелі Делімханова виявилися фейками

Російські чиновники намагалися спростувати загибель чи поранення одного з найближчих соратників Кадирова Адама Делімханова, проте ці заяви гуртувалися на фейках.

Про це пише “Агентство Новини”.

Спочатку російський телеканал “Звєзда” заявив, що Делімханов не загинув, а лише поранений. Канал посилався на пресслужбу Держдуми. Проте після цього новину декілька разів редагували. Спочатку посилалися на пресслужбу ЛДПР, а потім — на журналістку Мадіну Шавлохову.

Після цього командир спецназу “Ахмат” Апи Алаудінов заявив, що Делімханов живий та здоровий.

“Це все фейки. Адам Султанович живіший за всіх живих і перебуває зараз у республіці — поїхав до Рамзана Ахматовича. Скажу так: там, де нас немає, нас постійно вбивають”, — заявив він.

Його цитату навело російське видання ТАСС. Проте вона відрізняється від того, що сам Алаудінов написав в своєму телеграм-каналі.

“Повністю знімаю всі підрозділи дислоковані в Мар’їнському напрямку, виїжджаю у напрямку місця події з Делімхановим Адам Султановичем. Вступила команда від Рамзана Ахматовича Кадирова, знайти його там будь-якими шляхами і вивезти чого б це не вартувало”, — написав він і поставив понад 20 різних емодзі.

Два з трьох спростувань загибелі Делімханова виявилися фейками

Заперечував загибель чи поранення Делімханова спікер Держдуми В’ячеслав Володін.

“Ось щойно розмовляли з ним – він живий, здоровий”, — заявив Володін, коментуючи заяви щодо Делімханова.

Поки якось спростувати чи підтвердити слова Володіна не можна.

При цьому голова Чечні Рамзан Кадиров в своєму телеграм-каналі заявив, що не може зв’язатися з Делімхановим.

“Я сам не можу вийти на Адама Делімханова. На зв’язок не виходить. Прошу українську розвідку надати інформацію про те, за яким саме місцем і за якими позиціями було завдано удару, щоб таки я зміг знайти мого дорогого БРАТА”, — написав Кадиров.

На даний момент він не повідомляв, чи вдалося йому додзвонитися до Делімханова.

Як повідомляла Реальна Газета, сьогодні українській журналіст та військовий Кирило Сазонов заявив, що Делімханов загинув під час обстрілу в районі міста Приморськ, що поряд з Бердянськом в Запорізькій області.

Крім того, Делімханов був учасником публічної суперечки між кадирівцями та керівником ПВК “Вагнер” Євгенієм Прігожиним. Останній розкритикував “кадирівців” за невміння воювати, а Делімханов звинуватив найманців в тому, що вони безпідставно нарікають на погане забезпечення. Конфлікт нібито залагодили за участі Рамзана Кадирова.

Залишити відповідь