До траси Бахмут-Горлівка залишаються лише 3 кілометри. ЗСУ просунулися на Бахмутському напрямку

До траси Бахмут-Горлівка залишаються лише 3 кілометри. ЗСУ просунулися на Бахмутському напрямку

За минулу добу українські військові звільнили ще 2 км на Бахмутському напрямку та знаходяться на відстані 3 кілометрів від траси Бахмут-Горлівка, яка є дорогою постачання для росіян.

Про це розповів начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш.

“Противник 511 разів обстрілював позиції українських військ на Бахмутському напрямку. Зокрема, 5 разів використовував авіацію, відбулося 11 бойових зіткнень. Нашим захисникам вдалося ліквідувати 10 окупантів. У смузі відповідальності Східного угрупування військ вдалося зірвати 295 завдань противника. Це і використання БПЛа та інших пов’язаних із радіосигналами. Та вдалось звільнити загалом в зоні східного угрупування військ ще 2 кілометри нашої землі”, — зазначив він.

Зараз до траси Бахмут-Горлівка добивають українські артилерія, БПЛА та міномети. Вони наносять удари російському транспорту, який нею рухається.

Чому важливий контроль над трасою Бахмут-Горлівка

Євлаш пояснив, чому важливо тримати під вогневим контролем дорогу між Голівкою та Бахмутом.

“Ця дорога вже не може бути повністю безпечною, так, як це було раніше, для окупантів. Тому їм доводиться використовувати інші маршрути для вивезення та підвезення особового складу, бк, постачання різного в населений пункт Бахмут, та підсилення угруповання на цьому напрямку. Тому зараз йдуть важкі бої”, — наголосив Євлаш.

Як повідомляла Реальна Газета, російські війська в Луганській області продовжують обстрілювати прифронтові населені пункти. Протягом дня під удари росіян потрапили Новоєгорівка, Новолюбівка, Невське та Білогорівка.

Залишити відповідь