В Росії воєнного злочинця Гіркіна хочуть перевірити щодо дискредитації армії РФ

В Росії воєнного злочинця Гіркіна хочуть перевірити щодо дискредитації армії РФ

Воєнного злочинця Ігоря Гіркіна вимагають перевірити щодо дискредитації окупаційної армії країни-агресора Росії.

Про це пише російський телеграм-канал Mash.

Там стверджують, що інтернет-користувачка з Новосибірська подивилася відео з виступом Гіркіна, і їй не сподобалося, як  він критично відзивається про російську армію і бойові дії. Тоді жінка звернулася до російських силовиків.

“Ми зв’язалися з Тетяною — вона підтвердила, що має питання до Стрєлкова, але далі спілкуватися відмовилася, завершивши розмову загадковою фразою “Навіщо мені говорити з журналістами, я сама при погонах”, — пишуть ЗМІ.

Крім того, видання стверджує, що діяльністю Гіркіна вже зацікавилися правоохоронці. Нібито МВД перевірить колишнього “міністра оборони ДНР” щодо образ в бік російської влади.

“[Стрілков] звинуватив керівництво країни в тому, що військові дії не розпочалися у 2014 році. Коли, за його словами, від Харкова до Одеси можна було дійти майже без жодного пострілу”, — пише видання.

Також перевірятимуть на шахрайство “Клуб розсерджених патріотів” — об’єднання людей, незадоволених діями командування російської армії. Повідомлялося, що через цей клуб  Ігор Гіркін та його дружина приймали пожертви, але не звітувалися про них.

Про те, що у Гіркіна не все гаразд свідчить те, що він повідомив про відміну свого традиційного стріму “Пряма мова”. Нібито його обліковий запис зі стрімами заблокували адміністратори YouTube.

Як повідомляла Реальна Газета, раніше Гіркін дозволяв собі критикувати російське військове командування, називаючи його дії в Україні бездарними, а втечу з правого береза Дніпра в Херсонщині ганебною. Паралельно колишній ватажок донецьких бойовиків вступи в конфлікт з іншим воєнним злочинцем — Євгеном Пригожиним.

Залишити відповідь