Гіркін більше не хоче воювати у складі “Вагнера” після того, як Пригожин описав, що хоче з ним зробити

Гіркін більше не хоче воювати у складі “Вагнера” після того, як Пригожин описав, що хоче з ним зробити

Військовий злочинець та колишній “міністр ДНР” Ігор Гіркін відмовився воювати в складі “ПВК Вагнера” на окупованій частині Луганської області після того, як очільник “вагнерівців” Євген Пригожин записав сповнене погроз та лайки відео на адресу Гіркіна.

Про це Гіркін написав у себе в Telegram.

За його словами, він був готовий обговорити з Пригожиним його вступ до лав найманці та вбивць і навіть пообіцяв протягом двох діб “висунутися до Луганська для особистої бесіди”. Проте на вихідних Пригожин поширив відео зі зверненням до Гіркіна, де звинувачував його у “здачі Слов’янська”. Пригожин стверджував, що Гіркін “брав гроші в Ахметова” і “кинув пацанів”. Звернення пересипане лайкою та обіцянками кинути Гіркіна в в найгарячіше пекло, де той муситиме довести свою надійність, а також погрожує “посцяти на його обличчя”, якщо той спробує втекти з поля бою.

Після цього Гіркін відмовився їхати до “вагнерівців”.

“Однак останній публічний виступ пана Пригожина, у якому пролунав потік найвідвертішої брехні на мою адресу, – повністю виключає можливість моєї участі в цій ПВК. Я не зможу служити під керівництвом людини, яка відкрито звинуватила мене у зраді Росії. Не кажучи вже про брудні образи, якими ці звинувачення супроводжувалися. Крапка”, — заявив Гіркін.

Як повідомляла Реальна Газета, 26 січня Пригожин запросив Гіркіна приєднатись до його війська в Україні. Той попередньо погодився, але захотів особисто, а не через пости в соціальних мережах, обговорити умови такої “співпраці”.

Залишити відповідь