Більшість Сєвєродонецька — все ще без опалення

Більшість Сєвєродонецька — все ще без опалення

Окупанти в Сєвєродонецьку лише удають ремонт на котельнях та теплотрасах. Ремонти показові, а більшість котелень не працюють.

Про це в Telegram написав голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Майже 2,5 місяця минуло від початку опалювального періоду, а в Сєвєродонецьку чутно виключно обіцянки. Лише протягом останніх тижнів там влаштували показові ремонти, які, схоже, завершаться із грудневими бюджетними коштами”, — написав він.

Він наголосив, що окупанти розповідають про заміну п’яти кілометрів системи опалення. Проте це дуже мало у порівнянні з протяжністю мережі підприємств теплопостачання — 140 км. Тепло обіцяють подати до 138 будинків. Проте будинків понад 800. Про температуру теплоносія та строки виконання не говорять взагалі. Очільник Луганської області пов’язує це з тим, що восени окупанти заявляли, що повністю готові до початку централізованого опалювального сезону.

Як повідомляла Реальна Газета, окупаційна адміністрація Сєвєродонецька не змогла налагодити теплопостачання по всьому місту, тому пропонує підвозити людям дрова, щоб вони могли опалювати свої квартири. Вода та каналізаціє теж в місті не скрізь.

Залишити відповідь