Бійці спецпідрозділу ЗСУ “Кракен” показали кадри звільнення двох сіл на сході

Бійці спецпідрозділу ЗСУ “Кракен” показали кадри звільнення двох сіл на сході

Спецпідрозділ ЗСУ “Кракен” опублікував відео, на якому показав звільнення населених пунктів Кислівка і Котлярівка на сході Харківської області.

Кадри спецоперації зі звільнення двох сіл бійці “Кракена” опублікували в YouTube-каналі підрозділу.

Відео починається з моменту, коли штурмові групи українських військових висаджуються поблизу Кислівки та Котлярівки. Далі вони пішки просуваються до своїх цілей, за їхнім пересуванням пильно спостерігають за допомогою безпілотника.

На відео показано бліндаж, де офіцери “Кракена” в режимі онлайн керують операцією. Завдяки безпілотнику, вони можуть бачити загальну картину і давати доручення бійцям, коли це необхідно.

Далі можна побачити, як українські військові пересуваються вулицями одного з населених пунктів. У разі виявлення окупантів, бійці “Кракена” одразу відкривають по них вогонь.

Через деякий час після початку перестрілки на виручку бійцям приїжджає бронетехніка.

Кислівка та Котлярівка розташовані на сході Харківщини, поблизу адміністративного кордону з Луганською областю. Ці села були звільнені наприкінці листопада.

Як писала Реальна Газета, минулої середи, 7 грудня, секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що зима стане ключовим етапом у звільненні Луганської області від російських окупантів.

Раніше ми повідомляли, що російські війська побоюються контрнаступу ЗСУ на сході, тому розпочали будівництво ешелонованої оборони в надії зупинити просування українських військових.

Залишити відповідь