Російські загарбники залишили без виплат працівників вугільних шахт на окупованій частині Донецької області. Про це Центр національного спротиву (ЦНС) повідомив 30 листопада.
Йдеться про “націоналізовані” окупантами шахти. Через знищення економіки регіону росіянами ці підприємства опинилися в простої.
За інформацією ЦНС, працівники цих підприємств не бачили зарплат із травня цього року.
Зазначається, що самі колаборанти визнають, що такий стан речей призводить до падіння проросійських настроїв серед жителів окупованих територій.
Попри це, окупанти продовжують “годувати” шахтарів обіцянками виплатити зарплату, постійно зсуваючи терміни.
Нагадаємо, практично аналогічна ситуація відбувається з шахтарями на окупованій частині Луганської області.
Як писала Реальна Газета, працівникам тих шахт, які окупанти все ж вирішили не закривати, виплачують лише 15% від належної їм суми.
У строю на захопленій росіянами частині Луганської області залишилося понад 10 шахт.
Раніше ми повідомляли, що окупаційна адміністрація вирішила закрити майже 100 шахт, розташованих на підконтрольній РФ частині регіону.