Самі довели до банкрутства, а тепер закривають 100 шахт. В Луганській ОВА розповіли про плани росіян щодо вугілля Донбасу

Самі довели до банкрутства, а тепер закривають 100 шахт. В Луганській ОВА розповіли про плани росіян щодо вугілля Донбасу

Російські окупанти роками доводили шахти на окуповані території до банкрутства, а тепер заявили, що зі 114 вугільних підприємств на Луганщині і Донеччині будуть займатися лише п’ятнадцятьма.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

Тобто, за версією окупантів, майже 100 шахт збиткові.

“Значну кількість цих підприємств до невтішних економічних показників довели самі загарбники. Спочатку примусовою мобілізацією, коли, наприклад, на шахті «Червоний партизан» ледве збирали по шість чоловіків за зміну”, — зазначив він.

Також він звернув увагу на те, що багато вугледобувних підприємств мають величезні борги за електропостачання.

 Нагадаємо, що росіяни поступово закривають шахти на окупованій частині Луганської області, визнаючи їх банкрутами. На шахтах нема кому працювати, адже багатьох чоловіків мобілізовували.

Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії вугільні шахти в Донецькій області практично на 50% скоротили видобуток вугілля. За перші три місяці цього року шахти підняли на-гора всього 275 тисяч тонн вугілля.

Залишити відповідь