В зміні по шестеро людей. Лисогор розповів, що відбувається з шахтами на Луганщині

В зміні по шестеро людей. Лисогор розповів, що відбувається з шахтами на Луганщині

Росіяни поступово закривають шахти на окупованій частині Луганської області, визнаючи їх банкрутами. Підприємства вже накопичили багатомільйонні борги за спожиту електроенергію. Крім того, там просто нема кому працювати, адже багатьох чоловіків мобілізовували.

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

“Передові вугледобувні підприємства Довжанська окупанти поступово закривають. На шахті «Червоний партизан» у зміні було шестеро людей. Більше працювати там нікому — основну частину гірників примусово мобілізували”, — написав він.

Постраждали шахти не лише у Довжанську. Законсервували шахти у Хрустальному. Шахтне об’єднання “Східвугілля” вже відключили від живлення за борги.

“Загалом за підсумками минулого року видобуток вугілля на окупованих територіях Луганської та Донецької областей знизився на 42%, тобто фактично наполовину. Цього року ситуація ще гірша, але показники першого півріччя не афішують”, — резюмував Лисогор.

Раніше Реальна газета повідомляла, що під землею нема кому працювати. “ДНР” мобілізувала на фронт 3,5 тисяч шахтарів з “державних” шахт.

Залишити відповідь