Житло не відновлюють, компенсації платять мізерні. Жителі окупованого Сєвєродонецька скаржаться на окупантів

Житло не відновлюють, компенсації платять мізерні. Жителі окупованого Сєвєродонецька скаржаться на окупантів

В Сєвєродонецьку, який майже повністю зруйнували російські окупанти при захоплення міста, місцева окупаційна “влада” відмовляється відновлювати житло. Компенсації, які пропонують замість цього, настільки маленькі, що на купівлю нової квартири не вистачить.

Про це Реальній Газеті розказали джерела в місті.

Представники росіян в Сєвєродонецьку заявили, що будувати нові будинки почнуть лише через 3-5 років, тому радять збирати гроші на компенсацію. Але ця компенсація “нереально неадекватна”. За ці гроші неможливо придбати нове житло навіть в напівзруйнованому Сєвєродонецьку. До того ж, гроші поки не отримали навіть ті, хто подавав документи ще восени минулого року. В угрупуванні “ЛНР” кажуть, що не отримали фінансування на ці відшкодування.

До того ж, люби переживають, що коли Сєвєродонецьк деокупують, то від російської влади годі буде чекати грошей чи квартир.

Нагадаємо, раніше Реальна Газета вже писала про мізерні компенсації від окупантів в Сєвєродонецьку. Так, одна з родин змогла купити собі на отримані відшкодовані гроші лише холодильник.

Залишити відповідь