Журналісти знайшли імена понад 31 тисячі російських військових, яких ліквідували в Україні

Журналісти знайшли імена понад 31 тисячі російських військових, яких ліквідували в Україні

Відомі імена понад 31 тисячі російських військових, які загинули на війні в Україні. Проте це лише ті, чиї імена згадувалися в некрологах у відкритих джерелах.  Реальна цифра втрат набагато більша.

Про це пише “Радіо Свобода” з посиланням на проект ВВС.

Станом на 8 вересня інформація про загиблих на війні набула таких розмірів: загалом відомо про 31 665 осіб, з яких 3534 – мобілізовані громадяни. В цьому періоді, порівняно з першим півріччям, спостерігається уповільнення зростання кількості втрат серед цивільного населення та мобілізованих осіб.

Спеціалісти відзначають, що найбільша кількість похоронок приходить в Свердловськ, Челябінськ та Ростовські області, а також республіки Башкирія та Бурятія. Приріст інформації про загибель надходить із Краснодарського краю й Московської області. Це можна пояснити активністю волонтерів, які активно фотографують поховання військових на цвинтарях, що сприяє більшому розголошенню цієї інформації в суспільстві.

Дослідники отримують дані з відкритих джерел, таких як повідомлення від місцевих адміністрацій, ЗМІ та родичів загиблих, а також інформацію з цвинтарів. Проте вони наголошують, що реальна кількість втрат може бути набагато вищою, принаймні вдвічі або навіть більше. Наприкінці травня поточного року видання “Медіазона” та “Медуза” оцінили кількість загиблих на війні у 47 тисяч осіб, виходячи з даних про надмірну смертність чоловіків військового віку в Росії.

За період з 25 серпня до 8 вересня до загальної кількості додалося 967 імен.

Як повідомляла Реальна Газета, в ніч із 7 на 8 вересня в тимчасово окупованому Бердянську Запорізької області невідомі влаштували вибух на так званій “виборчій дільниці”. Їх влаштувала Служба безпеки України.

Залишити відповідь