Зеленський пообіцяв, що допомогу переселенцям не зменшать

Зеленський пообіцяв, що допомогу переселенцям не зменшать

Президент Володимир Зеленський переконаний, що допомогу переселенцям не зменшать. Проте чи стане вона більшою — буде видно пізніше.

Про це він заявив на пресконференція в Києві.

“Щодо допомоги переселенцям — зменшення допомоги не буде. Щодо збільшення — не можу поки що підтвердити через виклики, пов’язані зі збільшенням оборонного бюджету. Не можу сказати зараз… точно все буде підраховано до кінця року. У новий рік ми матимемо повне розуміння”, — сказав глава держави.

Зеленський вважає, що більшість переселенців повернуться з-за кордону, коли в Україні стане безпечніше. Зокрема, коли посиляться засоби протиповітряної оборони.

Крім того, Зеленський вважає, що зменшення підтримки переселенців європейськими країнами теж підштовхуватиме їх повертатися.

“Я в цьому не сумніваюсь. І країни Європи, США підтримуватимуть тих, кому дуже складно, але працевлаштовані матимуть меншу підтримку, — сказав Зеленський.

Як повідомляла Реальна Газета, Пенсійний фонд розробив алгоритм як пройти ідентифікацію по відео для пенсіонерів-переселенців. Аби продовжити отримувати виплати, процедуру треба пройти до Нового року.

Залишити відповідь