Запобігти повторній агресії зарадить лише розвал Росії, — Данілов висловився про “вибори” в РФ

Запобігти повторній агресії зарадить лише розвал Росії, — Данілов висловився про “вибори” в РФ

Після чергових президентських виборів у Росії відбудеться “цементування” режиму, і це дозволить диктатору Путіну нападати не лише на сусідів.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данилов під час виступу на форумі Halifax International Security Forum.

“Після чергової інтронізації Путіна відбудеться цементування режиму, по суті, руки будуть розв’язані”, — заявив він.

Майбутнє Росії Данілов назвав “туманним”, але додав, що у нинішньому вигляді Росія загрожуватиме всьому світовому порядку.

“Ми вважаємо, що найбільш ефективним способом запобігання повторній агресії є контрольована декомпозиція Росії на кілька частин. Адже розпад Росії автоматично призведе до демонтажу путінського режиму, десуверенізації РФ, а також до її денуклеаризації та демілітаризації”, — вважає він.

Проте що буде у разі розвалу Росії, Данілов сказати не може. Адже поки у неї є ядерна зброя. А кількість біженців, які почнуть втікати з Росії, може нашкодити іншим країнам.

Поки Росія змогла адаптуватися до обмежувальних заходів, запроваджених західними країнами у відповідь на широкомасштабну військову агресію проти України, та постійно вливає кошти у свою оборонну сферу.

“Росія виявилася стійкішою до західних санкцій, ніж очікувалося. Економіка країни дедалі більше переходить на військові колії. Можлива тотальна мобілізація після виборів 2024 року”, — сказав він.

Як повідомляла Реальна Газета, на тимчасово окупованій частині Луганської області російські загарбники мають намір посилити примусову паспортизацію населення, щоб видати якомога більше паспортів до президентських виборів у Росії.

Залишити відповідь