Загинув російський полковник, який у 2014 році розстрілював українських військових в Іловайську

Загинув російський полковник, який у 2014 році розстрілював українських військових в Іловайську

Загинув російський полковник, командир одного з батальйонів 247-го десантно-штурмового полку ЗС Росії Дмитро Лисицький, який у 2014 році брав участь у розстрілі українських військових під Іловайськом. За однією з версій, його ліквідували сили ЗСУ, за іншою, він застрелився сам у себе вдома.

Про це повідомляють ЗМІ та блогери.

Першим про загибель Лисицького розповів журналіст Юрій Бутусов. За його словами, російського військового вбили під час бойових дій. Також про смерть Лисицького “на передовій” написав Володимир Ситников, ректор Ставропольського державного аграрного університету, де навчався Лисицький.

За атаку на українські підрозділи, які намагалися вийти з Іловайська, Лисицького в 2015 році нагородили званням Героя Росії.

Проте російські блогери повідомляють, що Лисицький нібито застрелився у своїй квартирі в Ставрополі.

“Товариші по службі стверджують, що останнім часом Лисицький був у пригніченому стані і говорив про самогубство, імовірно, через скарги на його неправомірні дії щодо особового складу”, — пише телеграм-канал “Кривава бариня”.

Телеграм-канал Baza наводить таку ж версію подій.

Як повідомляла Реальна Газета, у Маріуполі вибухнув автомобіль “начальника поліції” окупаційної адміністрації Михайла Москвіна. Його підірвали партизани.

Залишити відповідь