За ранок ЗСУ збили три російських винищувачі

За ранок ЗСУ збили три російських винищувачі

За ранок 29 лютого ЗСУ знищили три ворожі літаки: рано вранці збили один Су-34, пізніше — ще два винищувача-бомбардувальника.

Про це повідомив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук.

“Сьогодні 29 лютого – дата, що випадає раз на чотири роки, але уже звичний для росіян день із втратою чергового літака. Мінус Су-34 на Східному напрямку!”, — написав він.

За ранок ЗСУ збили три російських винищувачі

Пізніше стало відомо про збиття двох літаків на сході.

“Схоже, до них не доходить! Ніяких висновків не роблять російські пілоти! Сьогодні близько 9.00 на Авдіївському та Маріупольському напрямках знищено ще два Су-34 окупантів”, — написав Олещук.

За ранок ЗСУ збили три російських винищувачі

Як повідомляла Реальна Газета, 27 лютого Повітряні сили повідомили про збиття літака Су-34 на східному напрямку. Пізніше, стало відомо, що о 14:00 збили ще один такий же літак на тому самому напрямку.

23 лютого у соціальних мережах з’явилося відео падіння літака у Краснодарському краї РФ. Z-пабліки заявили, що впав російський військовий літак.

Пізніше з’явилося відео безпосередньо з місця падіння літака.

21 лютого Сили оборони України збили винищувач-бомбардувальник Су-34 російської окупаційної армії. Ці літаки росіяни використовують для скидання коригованих авіаційних бомб (КАБ) на українські позиції.

30 січня в Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що українські військові збили винищувач-бомбардувальник Су-34.

Залишити відповідь