За два тижні боїв за Авдіївку росіяни втратили понад п’ять тисяч військових

За два тижні боїв за Авдіївку росіяни втратили понад п’ять тисяч військових

З 10 жовтня, коли росіяни почали спроби захопити Авдіївку, вони втратили понад п’ять тисяч людей пораненими та вбитими.

Про це повідомив речник Об’єднаного пресцентр сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефірі телемарафону.

“З 10 жовтня приблизно вже понад п’ять тисяч агресор втратив особового складу вбитими та пораненими лише на Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Крім того, вже цифра сягає 400 одиниць бронетехніки. Такі втрати в окупантів. Але вони намагаються щось підтягнути, перекидають певні резерви з інших напрямків. Наші розвідники це все фіксують і командування робить певні висновки”, — сказав Штупун.

Противник кидав у бій переважно піхоту, проте втрат серед техніки також багато. Мова йде про знищені танки та ББМ.

“Наші хлопці їх успішно попалили. Як ви бачите, багато танків знищено та ББМ. Але агресор продовжує гнати вперед піхоту. Вона вже не дуже хоче йти вперед, фіксуються випадки відмови, у тому числі представниками загонів “Шторм-Z”, які починають у деяких підрозділах бунтувати”, — розповів Штупун.

Попри великі втрати, окупанти ставлять на місце загиблих нових військових.

Загалом на Таврійському напрямку за добу противник завдав 16 авіаударів, більшість із них на Донеччині. Використовував, зокрема, гелікоптери Ка-52 та літаки Су-25

Як повідомляла Реальна Газета, російська окупаційна армія продовжує штурмувати позиції ЗСУ навколо Авдіївки в спробах оточити місто. Протягом доби тут вдалося відбити 15 атак противника.

Залишити відповідь