З Донецької області евакуюється людей менше, ніж повертається назад

З Донецької області евакуюється людей менше, ніж повертається назад

За останні два місяці з Донецької області евакуювалося менше жителів, ніж повернулося назад. Хоча переселенцям дають грошову підтримку та прихисток.

Про це заявив начальник відділу оперативно-чергової служби, зв’язку, оповіщення та інформування населення департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної військової адміністрації Дмитро Петлін, повідомляє Укрінформ.

“З 26 лютого 2022 року і досі з території області евакуювали близько 1 млн. 357 тис. осіб. З них 163 520 дітей та близько 42 650 осіб з інвалідністю. За цей час також повернулося близько 223 тисяч людей. І ця тенденція останнім часом зберігається до зростання. За останні два місяці десь на 2 тисячі більше повернулося, аніж евакуювалос”, — розповів чиновник.

За його словами, зараз на підконтрольній Україні частині Донецької області проживають близько 524 тисяч осіб. Тих, хто живе близько до зони бойових дій, намагаються евакуювати.  

“Відправляють щодня евакопоїздом з міста Покровськ на Львівський напрямок, а також раз на вісім днів до міста Бердичів Житомирської області, де займаються і прийомом, і розміщенням, і видачею допомоги. Виплачується разова грошова допомога та щомісячна на проживання”, — сказав він.

Як повідомляла Реальна Газета, у місті Авдіївка Донецької області залишається складною ситуація з евакуацією мирних жителів: 1122 цивільних осіб перебувають в місті, більшість з яких евакуюватися не хоче.

Залишити відповідь