ЗСУ показали, як знищують новітні російські танки в Луганській області

ЗСУ показали, як знищують новітні російські танки в Луганській області

За один день бійці 95-ї бригади спільно з бійцями Нацгвардії знищили одразу два ворожі танки Т-90. Це сталося поблизу Кремінної на Луганщині.

Про це пише командування десантно-штурмових військ.

“Як добре починали, з пропагандистками сюжетами про потужні броньовані машини, а врешті-решт вони разом з екіпажами пішли на добриво”, – написали вони в повідомленні та виклали відповідне відео.

Танк Т-90 — це основний танк російської армії, який ще називають “Владімір”. За різними підрахунками, його ціна становить $2,5-3,5 млн. Створений в кінці 1980 — початку 1990-х років як глибока модернізація танка Т-72Б, під індексом Т-72БУ, але у 1992 році був прийнятий на озброєння вже під індексом Т-90.

Деякі танки українські військові захоплюють майже неушкодженими. Так, опубліковане ще одне відео, як на тралі Oshkosh буксирують трофейний Т-90М. Це модернізована версія Т-90, яку називають “Прорив”.

Як повідомляла Реальна Газета, дії підрозділів Сил оборони України на ділянці фронту в Луганській області не допустили прориву російських окупаційних військ. Наступ росіян на цьому напрямку вдалося звести нанівець.

Залишити відповідь