Вибухи у Севастополі. Командувач повітряних сил Олещук прокоментував атаку

Вибухи у Севастополі. Командувач повітряних сил Олещук прокоментував атаку

Ввечері 23 березня в окупованому Севастополі пролунали вибухи. Окупаційна адміністрація півострова заявила про атаку, а командувач Повітряних сил ЗСУ подякував льотчикам та морякам за “успішну бойову роботу”.

Відео вибухів опублікував телеграм-канал “Крымский ветер”.

За даними телеграм-каналу, вибухи були в місцях дислокації російських військ в Козачій бухті та біля мису Фіолент. Також підписники каналу повідомляли про пожежні автомобілі та карети швидкої, які прямували до Стрілецької бухти — місця базування кораблів Чорноморського флоту РФ. Ще одне влучання, за інформацією Telegram-каналу, сталося у вузол спецзв’язку російського флоту.

Опубліковане відео двох вибухів в Севастополі, які сталися один за одним.

При цьому так званий “губернатор” Михайло Развожаєв заявив про збиття 10 ракет над Кримом. Він стверджує, що ракета влучила в “офісну будівлю” на вулиці Руднєва.

Згодом командувач Повітряних сил Микола Олещук подякував льотчикам та морякам за “успішну бойову роботу”, але не сказав, які саме об’єкти були уражені.

Як повідомляла Реальна Газета, близько 10% потужностей російської нафтопереробної промисловості виведено з ладу внаслідок атаки українських безпілотників. Їхнє відновлення буде ускладнене через західні санкції.

Залишити відповідь