Путні назвав Азовське море “внутрішнім Російським морем” та порадів, що у нього поки є сухопутна дорога в Крим

Путні назвав Азовське море “внутрішнім Російським морем” та порадів, що у нього поки є сухопутна дорога в Крим

Російський президент Володимир Путін назвав Азовське море внутрішнім морем через те, що Росія окупувала частину українських територій.

Про це він заявив під час свого виступу, який можна було дивитися онлайн.

“Ми почали і нарощуватимемо масштабну програму відновлення та розвитку нових суб’єктів федерації. Йдеться про те, щоб відродити підприємства та робочі місця, порти Азовського моря, яке стало внутрішнім морем Росії”, — заявив Путін.

Також він зрадів, що у Росії поки є сухопутний шлях в окупований Крим.

Очільник кремля переконаний, що мешканці Донбасу та окупованих Запорізької та Херсонської областей нібито “на референдумах ви самі визначили своє майбутнє”. Хоча цей “референдум” не був визнаний в світі, а Україна переконана, що людей туди змушували приходити.

“Жителі Донбасу самі визначили своє майбутнє, незважаючи на погрози та терор, вирішили бути зі своєю Батьківщиною”, — попри це заявив Путін.

Також диктатор в країні-агресорі стверджував, що Україна в 2014 напала на Донбас і нібито намагалася зробити це в 2022 році.

“Ті, хто планували удари по Донбасу, наступною метою ставили Крим та Севастополь”, — заявив Путні перед російськими депутатами та військовими.

Нагадаємо, сьогодні Путін заявляв, що Донбас нібито завжди хотів стати частиною Росії.

Залишити відповідь