Військовий злочинець Ходаковський став заступником начальника в Росгвардії з “ДНР”

Військовий злочинець Ходаковський став заступником начальника в Росгвардії з “ДНР”

Колишній очільник спецпідрозділу “Альфа”, який перейшов на бік бойовиків, Олександр Ходаковський став заступником начальника «Головного управління Росгвардії з ДНР».

Про це повідомив прокремлівський військовий блогер Владлен Татарський, з посиланням на указ президента країни-агресора Путіна.

Стверджується, що донецький бойовик буде відповідати за роботу спецпідрозділів СОБР та ОМОН на підконтрольній Росії території Донецької області.

Сам Ходаковський у своєму Telegram-каналі підтвердив своє призначення.

“Я з перших чисел лютого був призначений на посаду, і вибачився перед усіма федеральними ресурсами за те, що припиняю свої появи в ефірах — так навіть цю обставину спробували використати, щоб розпустити чутки про те, що мене знову внесли до стоп-листів. .. Тільки [Віктору] Золотову та його команді було на все це наплювати — директор Росгвардії опинився зі своєю думкою, на яку не змогли вплинути з боку”, — написав він.

Ходаковський стверджує, що його підрозділ “Восток” “стане основою спецназу Росгвардії на окупованій частині Донецької області.

“Завдання будуть складні, чисельність буде значна — ми оголошуємо набір у підрозділ”, — розповідає бойовик. При цьому він визнає, що “місцевий ресурс уже майже вичавлений насухо”, тому в нове збройне формування кличуть росіян.

Інший військовий злочинець Ігор Гіркін назвав призначення Ходаковського “знущанням”.

“9 років гнида зраджувала, продавала, обманювала і відчайдушно піарилася заради того, щоб отримати полковницьку посаду без будь-якої самостійності. Та ще “під завісу””, — розкритикував Стрєлков призначення Ходаковського.

Як повідомляла Реальна Газета, ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін підписав указ про призначення Євгена Солнцева на посаду “прем’єр-міністра” угруповання. Раніше за його призначення “проголосувала” так звана “Народна рада ДНР”.

Залишити відповідь