Військові повідомляють про звільнення Кліщіївки. Опубліковано відео, зняте в селі

Військові повідомляють про звільнення Кліщіївки. Опубліковано відео, зняте в селі

Село Кліщіївка у Бахмутському районі Донецької області звільнено від російських окупантів. Бійці, які там знаходяться, знімають відео про те, як вони вільно пересуваються населеним пунктом.

Відповідне відео з’явилося в  Telegram-каналі полку Калиновського, який воює проти РФ на боці України.

“На відео — кадри, зняті медиками Калинівського полку, які в’їжджають до звільненої від російських окупантів Кліщіївки (передмістя Бахмута). Село було звільнено, зокрема, зусиллями бійців батальйону «Волат» та батальйону «Литвин» Калинівського полку, а також полкового БПЛА ім. Микити Кривцовая”, — йшлося у підписі під відео.

Пізніше це відео з Телеграму полку видалили, проте воно залишилося в інших телеграм-каналах.

На ньому група українських військових вільно крокує дорогою в селі. Люди пересуваються спокійно, на повний зріст, ймовірно, не переживаючи, що зараз поряд може бути ворог. Видно зруйновані будинки. Жодної вцілілої споруди в селі нема.

Як писала Реальна Газета, у четвер, 14 вересня, заступниця міністра оборони України Ганна Маляр заявила про звільнення Андріївки.

Пізніше 3-тя окрема штурмова бригада ЗСУ спростувала слова Маляр про звільнення Андріївки. Військові повідомили про важкі бої в районі населеного пункту.

Проте сьогодні в ЗСУ підтвердили звільнення населеного пункту.

Залишити відповідь