Війська окупантів наступають на чотирьох напрямках і обстрілюють прифронтові населені пункти, — Генштаб

Війська окупантів наступають на чотирьох напрямках і обстрілюють прифронтові населені пункти, — Генштаб

Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що російська окупаційна армія зосередила зусилля для ведення наступу на чотирьох напрямках на сході та півдні.

Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ.

У командуванні повідомили, що окупанти докладають зусиль для ведення наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Запорізькому напрямках.

При цьому на інших ділянках фронту російські війська не вдаються до активних дій, здійснюють оборону та намагаються зривати дії українських військових.

Упродовж сьогоднішнього дня окупанти завдали шість ракетних ударів, чотири з них припали на Костянтинівку Донецької області.

Противник із реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) обстріляв звільнений місяць тому Херсон.

А з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії всіляких типів обстрілював райони понад 40 населених пунктів уздовж усієї лінії фронту.

На півночі України обстрілу зазнали 12 населених пунктів Сумської та Харківської області. Удари були завдані російськими військами, які перебувають по той бік кордону.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що російські війська перетворили на руїни одне із сіл Луганської області, яке наразі перебуває в зоні бойових дій.

Ми також показували, який зараз вигляд має Рубіжне Луганської області, яке окупанти практично повністю зруйнували під час наступу навесні.

Залишити відповідь