Війна в Україні може тривати від двох до п’ять років, — ЗМІ

Війна в Україні може тривати від двох до п’ять років, — ЗМІ

На Заході припускають, що за найоптимістичнішим сценарієм війна в Україні триватиме ще два роки, а за несприятливих обставин — до 5 років.

Про це пише CNN з посиланням на джерела.

Представники розвідки США визнали, що війна проти Росії може тривати довше, ніж вони очікували. Оцінки різняться, проте є спільна думка, що у найближчі 2 роки війна не закінчиться.

Неназваний американський чиновник заявив, що зараз в США думають, як надати Україні якомога більше військової допомоги до 2025 року на випадок, якщо на виборах президента США виграє Дональд Трамп.

“Важливо не тільки те, щоб кошти були виділені, але й щоб вони були виплачені до виборів, оскільки будь-які кошти 2024 фінансового року, які ще очікуватимуть на виплату, можуть бути заблоковані Трампом”, — сказав він.

Чиновник вважає, що великий контрнаступ ЗСУ зможе здійснити через два роки, спрямувавши удар у бік Мелітополя.

Чиновник стверджує, що обидві сторони “занадто виснажені у плані військ та техніки, щоб у 2024 році чекати великих зрушень”. За його словами, українці розглядають 2025 рік як у “реальніший варіант з точки зору того, що вони можуть створити для початку нового наступу”.

Як повідомляла Реальна Газета, російське Міністерство оборони стверджує, що її солдати взяли під контроль село Веселе на Донеччині. Проте це давно знищений населений пункт, де давно ніхто не живе.

Залишити відповідь