Вісім вугільних шахт опинилися знеструмленими через удар армії країни-агресора Росії по Дніпропетровській області. У цей момент під землею перебували майже 2,6 тисячі шахтарів.
Про це пресслужба Міністерства енергетики України повідомила сьогодні, 6 листопада.
Окупанти завдали удару по одному з об’єктів енергетичної інфраструктури. Через це було припинено електропостачання восьми вугільних підприємств.
У момент інциденту під землею перебували 2595 шахтарів. За попередньою інформацією, загиблих і постраждалих немає.
“Рятувальники та персонал шахт оперативно організували виведення людей на поверхню“, — йдеться в повідомленні.
У відомстві не уточнили, які саме підприємства були знеструмлені в результаті удару окупантів.
Голова Незалежної профспілки шахтарів України Михайло Волинець розповів в ефірі телемарафону, як о 12:20 росіяни атакували електропідстанцію. В результаті цього частина Дніпропетровської області залишилася без світла.
За його словами, керівництво вугільних підприємств давно готове до подібних ситуацій. Для цього на шахтах є генератори. З їх допомогою здійснюється підйом людей.
Він додав, що під землею продовжують залишатися 934 шахтарі. Підйом людей на поверхню триває.
Як повідомляла Реальна Газета, вчора, 5 листопада, авіація окупантів завдала п’ять ударів по об’єктах вугільної промисловості на підконтрольній частині Донецької області.
Ми також писали, що на початку жовтня через обстріл росіян на Донеччині було знеструмлено кілька вугільних шахт. Тоді під землею опинилися 19 шахтарів, їх підняли на поверхню.











