Опубліковане відео того, як безпілотник врізається в російський корабель “Іван Хурс”

Опубліковане відео того, як безпілотник врізається в російський корабель “Іван Хурс”

В соціальних мережах опублікували відео атаки надводного дрона-камікадзе на унікальний російський корабель “Іван Хурс”.

Ролик опублікували на каналі “Орестократія”.

“ГУРівські дрони таки підбили російський розвідник «Іван Хурс», він ушкоджений. Доказом цьому є відео-перехоплення”, — йдеться у повідомленні.

На відео надводний дрон швидко наближається до корабля, намагаючись уникнути влучання російських військових. Коли безпілотник наближається до судна, картинка переривається.

До цього в російському міністерстві оборони визнавали факт атаки на корабель “Іван Хурс”, але стверджували, що всі безпілотники було знищено, а судно не постраждало. При цьому на опублікованому росіянами відео було видно ураження лише однієї цілі.

“Іван Хурс” — це новий корабель Чорноморського флоту РФ. Його основне призначення — забезпечення зв’язку та керування флотом, ведення радіотехнічної розвідки та радіоелектронної боротьби. Декларується, що корабель призначений для стеження за комплексами протиракетної оборони, а точний склад апаратури не розголошується.

Як повідомляла Реальна Газета, 24 травня над Кримським мостом піднявся стовп диму. Окупаційна влада півострова заявила, що нічого несподіваного не відбулося, і там проходять навчання.

Залишити відповідь