Вбив, щоб дружина не дізналася. У Луганську російський окупант вбив 23-річну дівчину

Вбив, щоб дружина не дізналася. У Луганську російський окупант вбив 23-річну дівчину

В окупованому Луганську командир взводу ВДВ Айдин Жамідулов наказав завдав кілька десятків ножових поранень 23-річній луганчанці, а потім наказав своєму підлеглому її добити.

Про це повідомляє російське видання “Коммерсант”.

Справа командира взводу ВДВ старшого лейтенанта Айдина Жамідулова та його підлеглого рядового Олексія Дорожкіна зараз розглядається у суді російського міста Ростов-на-Дону.

Відомо, що Айдин Айдин Жамідулов 13 січня спільно з іншими військовими, зокрема Олексієм Дорожкіним, перебували у кафе Луганська “Райдуга”. До них прийшла місцева жителька Валентина Давронова, з якою Айдин Жамідулов раніше перебував в інтимних стосунках. Чоловік і жінка посварилися. Росіянин боявся, що Валентина розкаже про роман його дружині і вирішив її вбити.

Згодом Жамідулов та Дорожкін посадили Давронову до кузова “КамАЗу” і зв’язали їй руки скотчем. Щоб якось виправдати себе перед іншими військовими, Айдин Жамідулов розповів, що Валентина Давронова служила в українській армії з 2018 по 2021 рік і на її тілі є татуювання з українською символікою. Також він заявив, що дівчина нібито займається розвідкою на користь ЗСУ.

У солдатській лазні Валентині завдали близько двох десятків ударів ножем у різні частини тіла, а Дорожкін убив жертву ударом ножа у ділянку серця. Тіло дівчини вивезли за межі частини та підірвали трьома гранатами, щоб унеможливити її впізнання та приховати сліди злочину.

Проте вбивство вдалося розкрити буквально по гарячих слідах, фігурантів затримали та заарештували. Військовий суд розглядатиме цю справу влітку цього року.

Як повідомляла Реальна Газета, у Ровеньках російський окупант зґвалтував та вбив 17-річну дівчину. Виявилося, що росіянин раніше був судимий за вбивство жінки.

Залишити відповідь