Ватажка “вагнерівців” можуть вбити в Білорусі, — CNN

Ватажка “вагнерівців” можуть вбити в Білорусі, — CNN

Лідера російських найманців Євгена Пригожина можуть ліквідувати після того, як він відмовився від свого “маршу справедливості” та погодився поїхати в Білорусь.

Про це пише CNN.

Колишній керівник московського бюро CNN Джилл Догерті вважає, що попри втечу в Білорусь і нібито відмову іти на Москву, Путін може прийняти рішення про ліквідацію Пригожина, адже не пробачає зрадникам.

“Цілком можливо, що ми побачимо, як Пригожина вб’ють у Білорусі. Але це важка дилема для Москви, тому що поки Пригожин має певну підтримку, він є загрозою, незалежно від того, де він перебуває”, — сказала вона.

Як повідомляла “Реальна Газета”, у п’ятницю, 23 червня, власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин звинуватив російських військових у нібито обстрілі табору підконтрольних йому найманців. Він розпочав озброєний похід в бік Москви, назвавши його “маршем справедливості”.

Путін записав відеозвернення, в якому назвав військовий заколот ватажка “вагнерівців” Євгена Пригожина “зрадою”.

Наступного дня, 24 червня, в Ростовській та Воронезькій областях сталися збройні сутички між “вагнерівцями” та російськими військовими. Повідомлялося про падіння гелікоптера та транспортного літака, загорілася нафтобаза.

Побоюючись приїзду “вагнерівців” в Москву, підходи до неї почали перекопувати.

Врешті, Пригожин заявив, що нібито не хоче кровопролиття та повертається назад.

Стверджується, що Олександр Лукашенко провів переговори з очільником “ПВК Вагнер” Євгеном Пригожиним і вмовив його зупинитися.

Залишити відповідь