В Україну з окупації та РФ повернули групу дітей від 3 місяців до 18 років

В Україну з окупації та РФ повернули групу дітей від 3 місяців до 18 років

У межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA вдалося евакуювати групу дітей з тимчасово окупованих територій та Росії, серед них — немовлята, підлітки та дитина з інвалідністю.

Про це повідомив омбудсман Дмитро Лубінець.

Повернутим дітям від 3 місяців до 18 років. В окупації та в РФ вони були змушені відвідувати російські школи, перебували під психологічним тиском і жили в умовах постійної небезпеки.

“Серед тих, хто вже на підконтрольній території України, — матір із 15-річною донькою. Вони втратили дім та документи через постійні обстріли окупантів. Дівчинка не могла відвідувати українську школу онлайн, а мати щодня боялася за її життя. Завдяки спільним зусиллям сьогодні ця родина у безпеці”, — розповів Лубінець.

Також евакуйовано дитину з інвалідністю, яка проживала на ТОТ з родичами. Хлопчик потребує термінового лікування та постійного догляду. Тепер за ним опікуватиметься його мати, з якою він був розлучений.

Залишити відповідь