Грабували та катували місцевих жителів. В СБУ визначили, хто з “кадирівців” тероризував місцеве населення на Луганщині

Грабували та катували місцевих жителів. В СБУ визначили, хто з “кадирівців” тероризував місцеве населення на Луганщині

Правоохоронці визначити, хто з окупантів керував “каральними рейдами” в Луганській області, катував та грабував людей у Макіївці. Ним виявився командир одного з підрозділів швидкого реагування “Ахмат” Росгвардії в Чеченській республіці та приховував своє справжнє ім’я під позивним “Лобзік”.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Відомо, що ця людина тероризувала місцеве населення в на той час окупованому селищі Макіївка Луганської області. Викрадаючи та катуючи людей “кадирівці” намагалися придушити опір.

12 квітня минулого року семеро “кадировців” під керівництвом “Лобзіка” увірвалися до будинку місцевої мешканки під виглядом “зачистки” населеного пункту.

“Окупанти викрали мобільні телефони, побутову техніку та гроші. Саму жінку вони відвезли до гімназії, де облаштували тортури, і тримали кілька годин прикутою наручниками до батареї”, — йдеться у повідомленні.

Після звільнення селища СБУ зібрала докази провини ватажка «кадирівців» та його підлеглих. За оперативними даними, військовий злочинець перебуває у тимчасово окупованому Енергодарі, де командує групою “Ахмат-нафтополк”.

“Кадирівцю” оголосили підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 438 ККУ. Продовжуються заходи щодо притягнення окупанта до відповідальності.

У повідомленні не названо справжнє ім’я “Лобзіка”.

Як повідомляла Реальна Газета, очільник “ПВК Вагнера” Євген Пригожин заявив своїм найманцям — колишнім розбійникам та вбивцям, що після їх “завершення контракту” він хоче знову бачити їх в лавах своєї “приватної компанії”.

Залишити відповідь