В “Ощадбанку” пообіцяли розробити механізм дистанційного зняття лімітів з карток пенсіонерів

В “Ощадбанку” пообіцяли розробити механізм дистанційного зняття лімітів з карток пенсіонерів

У грудні 2023 року “Ощадбанк” почав встановлювати ліміти за поточними рахунками клієнтів, які були відкриті у філіях Донецького, Луганського, Харківського, Херсонського та Запорізького обласних управліннях “Ощадбанку”. Зараз у банку обіцяють розробити механізм заняття цих лімітів.

Про це повідомили правозахисники “Донбас SOS”.

Жителі окупованої території скаржилися правозахисникам на те, що їх картки або блокують, або встановлюють низькі ліміти: не можна переказати більше 1 000 гривень в день. У “Донбас SOS” звернулися до керівництва Ощадбанку та Міністерства реінтеграції з описом проблеми та проханням вирішити проблему, а саме розробити дистанційну процедуру зняття лімітів, якою зможуть скористатися  особи, які залишились проживати на тимчасово окупованих територіях. 

“За результатами нарад Координаційного штабу з питань ВПО під головуванням І. A. Верещук   та після тестування механізму дистанційного зняття лімітів, Ощадбанк повідомив, що до кінця квітня розробить та запровадить на офіційному рівні можливість пройти ідентифікацію віддаленим шляхом, щоб зняти обмеження по картці для всіх клієнтів, які зіткнулися з такою проблемою”, — сказано у повідомленні.

Як повідомляла Реальна Газета, “Ощадбанк” без попередження та в односторонньому порядку почав блокувати банківські карти пенсіонерів, які перебувають на окупованій території. Ліміти низькі — 1000 гривень в день. Це фактично блокує можливість користуватися власними коштами.

Залишити відповідь