В НАТО заговорили про територіальні поступки в обмін на вступ України до Альянсу. В РНБО відреагували

В НАТО заговорили про територіальні поступки в обмін на вступ України до Альянсу. В РНБО відреагували

Глава канцелярії НАТО Стіан Єнсен припустив, що Україна в обмін на членство в Альянсі може поступитися деякими своїми територіями.

Про це написала норвезька газета VG.

“Я думаю, що рішення може полягати в тому, щоб Україна відмовилася від території та натомість отримала членство в НАТО. Я не говорю, що це має бути так. Але це може бути можливим рішенням”, — сказав Єнссен.

За його словами, інші члени альянсу теж говоритимуть з Україною про можливі поступки територіями заради членства.

Єнссен заявив, що всі зацікавлені в скорішому завершенні війни і в тому, щоб вона не повторювалася. В питанні про вступ України в НАТО є позитивні зрушення.

Голова канцелярії впевнений, що у Росії немає сил, аби захопити нові території, а Україна чинить спроби відвоювати назад втрачене.

Секретар СНБО Олексій Данілов назвав цю заяву посадовця НАТО “дивним вкидом”, який зробили із незрозумілої причини.

Жодна країна після Другої світової війни не проходила такі випробування. Звичайно, можна давати поради, сьогодні ще один діяч зробив заяву щодо наших земель. Доволі дивну, як на мене. Нам своє робити – виганяти ворога з нашої території. (Маю на увазі) заяву одного з клерків НАТО, який заявив, що нам треба розглядати питання поступу наших територій в обмін на членство в НАТО. Дивний такий вкид. Абсолютно незрозуміло, для чого це зроблено”, — сказав він в ефірі “Радіо Свобода”.

Нагадаємо, Сили оборони України перекинули додаткові підрозділи на Куп’янський та Лиманський напрямки для стримування російської окупаційної армії, яка сконцентрувала в регіоні численне угруповання з метою прорвати українську оборону.

Залишити відповідь