В Маріуполі 20-річній дівчині інкримінують “держзраду”: окупанти показали відео, як схопили її посеред вулиці

В Маріуполі 20-річній дівчині інкримінують “держзраду”: окупанти показали відео, як схопили її посеред вулиці

В окупованому Маріуполі, що на Донеччині, росіяни затримали 20-річну дівчину, яку звинучають у співробітництві з Головнимм управлінням розвідки.

Про це повідомляє пропагандистський ресурс ТАСС та публікує відео.

Як кажуть пропагандисти, 20-річна дівчина нібито зв’язалась з «представником Головного управління розвідки Міноборони України» та через месенджер передавала дані про місця дислокації Росгвардії в Маріуполі.

Після того, як дівчину затримали окупаційні «силовики», вона начебто зізналась, що її співрозмовник «фліртував і тим самим привернув до себе» та розпитував про військові бази, а та йому розповіла про ті, про «які знала».

При цьому, пропагандисти не демонструють жодних фото- чи відеодоказів злочину дівчини, натомість, інкримінували їй держзраду. Доля дівчини наразі невідома.

Зазначимо, що будь-які звинувачення українців з боку окупантів в «держзраді» є незаконними з точки зору українського законодавства, а винесені вироки так званих «судів» не визнаються більшістю країн світу.

Залишити відповідь