В Луганську показали тисняву перед будівлею пенсійного фонду

В Луганську показали тисняву перед будівлею пенсійного фонду

Російські окупанти в Луганську оголосили про перерахунок пенсій, для чого пенсіонерам треба прийти у відділення пенсійних фондів. Проте процес прийому ніхто не організував, тому щоденно біля будівлі утворюється тиснява.

Місцеві жителі виклали таке відео в соціальних мережах.

Відео було зроблене 4 квітня. На ньому близько 50 людей стоять на порозі пенсійного фонду у Жовтневому районі. Вони намагаються пройти всередину, проте їх не пускають.

“Оцінка роботи жовтневого пенсійного (фонду, — прим. РГ), черга на перерахунок пенсій 4.04.2023. 13:30. Всього записано 230+ людей, на 15:20 проходить лише номер 149. Прийом триває лише до 16:30″, — описує ситуацію очевидець.

За словами тих, хто стоїть в черзі, людей приймають лише двоє працівниць. Люди скаржаться, що начальство ПФ не змогло налагодити роботу своїх підлеглих, тому відвідувачі стоять на вулиці.

Росія оголосила про перерахунок пенсій для пенсіонерів на окупованій території, щоб збільшити кількість виданих паспортів. Люди, сподіваючись, що будуть отримати пенсію більшу, ніж вони отримували від угрупування “ЛНР” (насправді ці пенсії теж фінансувала РФ, але неофіційно), записуються на перерахунок. Проте для цього потрібно мати російськи паспорт та інші документи.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Луганську комунальні служби не змогли вчасно усунути наслідки негоди, тому на деяких вулицях досі немає світла.

Залишити відповідь