В Луганську підірвали колишнього “мера” Луганська Пілавова

В Луганську підірвали колишнього “мера” Луганська Пілавова

Зранку 3 липня в окупованому Луганську підірвали колишнього мера міста Маноліса Пілавова.

Про це повідомляє пропагандистський ресурс ЛІЦ.

Соціальні мережі повідомили про вибух, який стався на вулиці Тараса Шевченка. Тоді повідомлялося про двох загиблих людей. Пізніше зʼясувалося, що один з них — Маноліс Пілавов. Родич ексочільника міста підтвердив загибель.

Повідомляється, що слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу у зв’язку з інцидентом у Луганську. Місце вибуху обстежують слідчі. Частина вулиці Тараса Шевченка, де стався вибух, перекрита для автомобілів та пішоходів.

Стверджується, що вибухівку заклали за дверима будинку на вулиці Тараса Шевченка. Коли двері відрилися, прогримів вибух. Людей відкинуло вибуховою хвилею. Вони отримали критичні поранення.

В Луганську підірвали колишнього “мера” Луганська Пілавова

Маноліс Пілавов був очільником Луганська при окупаційній адміністрації до 2024 року. Потім залишив посаду і поїхав до Москви. З того часу був непублічним.

Пілавов тривалий час обіймав посади у Луганських органах влади, зокрема був першим заступником міського голови Луганська та депутатом районної ради від Партії регіонів. У 2014 році він відкрито підтримав бойовиків “ЛНР”, агітував за них у Луганську та відвідував їхні заходи. Після початку війни обійняв посаду в незаконній адміністрації так званої “ЛНР”, зокрема став “головою адміністрації Луганська”. Через співпрацю з ворогом потрапив під санкції РНБО та президента України — у 2019 році на три роки, а у 2022 році — за новим указом. Раніше також очолював комунальні служби, був директором “Луганськвода” і президентом ФК “Зоря”.

Нагадаємо, внаслідок вибуху в Луганську 3 липня загинули двоє людей.

Залишити відповідь