В “ЛНР” визнали проблеми із громадським транспортом: нема водіїв і треба підвищувати вартість проїзду

В “ЛНР” визнали проблеми із громадським транспортом: нема водіїв і треба підвищувати вартість проїзду

В угрупуванні “ЛНР” визнали, що громадський транспорт працює погано, і пояснили, що це відбувається через нестачу водіїв.

Про це пише пропагандистський ресурс ЛІЦ.

Стверджується, що в Луганську є 240 автобусів, проте на маршрути виходять лише 120 через те, що водіїв нема.

Транспорту не вистачає на всіх маршрутах, проте відновили лише один — маршрутку № 110. Вона возить пасажирів у найбільш віддалений район міста — Кам’янобрідський. Туди доїхати у годину-пік максимально складно. Там працювало лише шість автобусів.

Крім того, директор підприємства “Луганськміськтранс” Владислав Насонов заявив, що тариф на проїзд у луганському муніципальному транспорті вдвічі нижчий за реальну вартість послуги. Зараз вартість проїзду складає 20 рублів. В угрупованні “ЛНР” стверджують, що обґрунтований тариф — 43 рублі.

Носов заявив, що комунальне транспортне підприємство намагається переманити до себе водіїв, які працюють у приватних перевізників, проте вони не погоджуються.

Нагадаємо, під час мобілізації угруповання “ЛНР” в першу чергу мобілізувало працівників “державних” підприємств. Зокрема, водіїв громадського транспорту. Частина з цих водіїв загинули на фронті.

Залишити відповідь