В Донецьку засудили чотирьох українських військових

В Донецьку засудили чотирьох українських військових

Так званий “суд” при угрупуванні “ДНР” засудив чотирьох українських військових Сергія Бензу, Яна Данилова, Андрія Крістофовича та Сергія Палийчука. Бенза отримав довічне ув’язнення в колонії суворого режиму.

Про це повідомив Слідчий комітет Російської Федерації.

Старшого лейтенанта Андрія Крістофовича звинуватили у тому, що він нібито наприкінці березня 2022 року стріляв із кулемета по цивільному авто — водій загинув, автівка згоріла. При цьому Крістофовичу, якому дали 25 років, в полоні нема, бо його оголосили у розшук.

За даними Слідкома, командира роти вогневої підтримки Сергія Бензу та старшого стрільця ЗСУ Яна Данилова звинуватили у тому, що вони, нібито, у період з березня по квітень 2022 року розстріляли сімох жителів Маріуполя, та ще одну людину поранили. Окупанти стверджують, що Бенза отримав довічне ув’язнення.

Старшого лейтенанта Сергія Палійчука судили за те, що він, нібито, наказав стріляти по цивільній інфраструктурі у березні 2022 року.

Як повідомляла Реальна Газета, в окупованому Донецьку “суд” при угрупуванні “ДНР” позбавив волі на 25 років чотирьох полонених морпіхів. Одному дав 25 років ув’язнення, а ще трьом — 29.

Залишити відповідь