В “ДНР” пройшов “суд” над українськими морпіхами. Трьом військовим “присудили” 29 років ув’язнення

В “ДНР” пройшов “суд” над українськими морпіхами. Трьом військовим “присудили” 29 років ув’язнення

В окупованому Донецьку “суд” при угрупуванні “ДНР” позбавив волі на 25 років чотирьох полонених морпіхів. Одному дав 25 років ув’язнення, а ще трьом — 29.

Про це заявляють сепаратистські ЗМІ.

В угрупуванні стверджують, що військовослужбовець 2-ї роти 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ Василь Михайлов нібито у березні минулого року, перебуваючи в дитячому садку Маріуполя, під час допиту мирного жителя “завдав йому не менше 15 ударів ногами”. Окупанти стверджують, що чоловік, якого допитували, помер.

Також окупанти заявляють, що військовослужбовці 2-ї роти 501-го окремого батальйону морської піхоти 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ: 22-річний Данило Овчинніков, 20-річний Андрій Ковтун, 24-річний Юрій Тищенко2 з 15 березня2 біля будинку № 192 по пров. Мисливець у Маріуполі двох чоловіків та закрили їх у гаражі.

В угрупуванні заявляють, що затриманих нібито розстріляли, а тіла скинули у підвал.

Полонені морпіхи визнані винними за пп. «а», «ж», «л» ч. 2 ст. 105 КК РФ (вбивство двох і більше осіб, вчинене організованою групою, за мотивами політичної, ідеологічної ненависті), ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів та методів ведення війни).

Також сьогодні угрупування “ЛНР” заявило про обстріл окупованої Кремінної.

Залишити відповідь